• Email info@ortecaku.com.tr & ortecaku@gmail.com
  • Telefon 0342 503 00 70

Kurumsal

Hakkımızda

Türkiye’ nin ilk elektrikli bisiklet aküsü ve ups (güç kaynağı) aküleri üreten fabrikasıdır.2019 yılına kadar ithalatını yaptığımız ORTEC akülerini Türkiye’ de üretmek için 2019 yılı ocak ayı itibariyle alanında uzman Çinli firmaların destekleriyle Gaziantep 1.Organize Sanayi Bölgesinde 5000 metrekarelik alanda fabrikamız kuruldu.Yerli Üretim Milli Sermaye anlayışıyla Türkiye’ de ilk kez yapılan bu üretim ile ülkemiz ekonomisine önemli bir katkı sağlanmış olup ayrıca yerli üretim ile birlikte ürünlerimizin kalitesi artırılmıştır.Her geçen gün daha da ileri teknoloji ve ar-ge çalışmaları sonucunda ürün kalitesini artırmayı hedefleyen çalışma prensibimizle üretimimize devam etmekteyiz.Markamız bünyesinde kuru (bakımsız) ve jel olarak 50 farklı çeşit akü bulunmaktadır. Akülerimiz;elektrikli ve benzinli motosikletler,ışıldak,terazi,alarm ve güvenlik sistemleri,elektronik kasa,güç kaynağı(ups) tıbbi cihazlar,telekomünikasyon cihazları,yangın güvenlik sistemleri,otomasyon sistemleri,otomatik kepenk sistemleri,engelli araçları dahil olmak üzere bir çok farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Bilindiği üzere akülerin kalitesi üretim tarihleri ile doğru orantılıdır.Bu sebeble yerli üretim olan Ortec Akülerimiz daha verimli ve üstün performanslıdır. İthal ürünlerle kıyaslandığı zaman üretimleri arasında en az 3 ay tarih farkı vardır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Kararlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Akülerimizin üretimi gerçekleştirilirken tüketici isteklerini maksimum düzeyde sağlamaktadır. yüksek verim, uzun ömür, doğaya saygılı üretim temel prensiplerimizdendir. Bu temel prensiplerimiz çerçevesinde sürekli gelişmeye açık olan mevcut kalite yönetim sistemimizin gereklerini titizlikle uygulamak suretiyle güvenilir ve kaliteli ürünlerin ithalatını sağlamak temel amacımızdır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Or-Tec aküleri üretilirken küresel kaynakları korumak; enerji ve malzemenin verimli kullanılmasını sağlamak, kirliliği önlemek ve atıkları en aza indirmek, ürünlerimizin tasarımdan ömür çevrimi sonuna kadar tüm süreçlerde olumsuz çevre etkilerini azaltmak hedeflenmektedir ayrıca ürünlerimiz ve markamız CE ve ISO 9001 kalite sertifikalarına sahiptir.

HEDEF VE İLKELERİMİZ

Sürekli ürün çeşidini artırarak, geniş kitlelere erişen, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan tüketici odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir marka olmaktır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Günümüz rekabet ortamında farkı yaratanın insan olduğu bilincinden hareketle, ulusal ve uluslararası alanda hizmet veren şirketimizde; iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini en üst düzeyde koruyarak yürüttüğümüz İnsan Kaynakları politikamızın temel dayanakları: Çalışan motivasyonunu maksimum düzeyde tutmak, Şirket bağlılığı ve çalışan işbirliğini sürekli geliştirmek, Şirketimizin ilkeleri ve hedefleri doğrultusunda sahip olduğu insan gücünün sürekliliğini ve etkinliğini sağlayacak İnsan Kaynakları sistemlerini geliştirmek ve sunmaktır.